GENEL BİLGİLENDİRME

Takım çalışmasının, zor şartlarda karar verebilmenin, denizle içiçe olmanın ve düşünerek spor yapmanın en eğlenceli halidir yelken. Özellikle son yıllarda iş dünyasında önemi bir hayli vurgulanan yelken sporu, bireysel olarak yapılabildiği gibi kalabalık gruplarla da icra edilebilir.Eflatun Akademi bünyesinde eğitim verdiğimiz yelkenli yatlarda sadece eğitmen-kursiyer ilişkisi gütmüyor; sizlerle aynı havayı soluyan ve denizde ortak hareket eden birer ekip arkadaşı oluyoruz. Tam da bu bilinçle ekibimize dahil olan her yeni arkadaşımızı en temelden başlayarak yarışçılığa kadar uzanan zorlu ancak bir o kadar eğitici ve eğlenceli programlarımıza tabi tutuyoruz.
Eğitim programlarımızın sonunda Eflatun Akademi Ailesinin bir parçası olduğunuzu kanıtlar nitelikte “Başarı Sertifikası” veriyor ve sizleri Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından düzenlenen A.D.E.S’e hazırlamış oluyoruz.


İLETİŞİME GEÇİN

 

Akademi bünyesinde verilen yelkenli-yat eğitimlerini en temelde ikiye ayırıyoruz:

KUZEY

Kuzey Programları

Kuzeyin esintisini teninizde hissedeceğiniz programımız için daha fazla bilgi için tıklayınız.

GÜNEY

Güney Programları

Muhteşem bir tatil geçirirken aynı zamanda alacağınız eğitimler ile eşşiz bir deneyimi iliklerinize kadar hissedeceksiniz.